27 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою, а обличчя освітлені милою посмішкою. Цими чудовими якостями ви ділитесь із своїми вихованцями.

Дорогі працівники дошкільного виховання: педагоги-вихователі, помічники, методисти, музичні керівники! Вітаємо вас зі святом, бажаємо вам невичерпної енергії, краси і чарівності. Нехай життя ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода,  в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Успіхів вам у всіх задумах та починаннях! І нехай зараз дитина ще мала, але час летить швидко. І робота кожного з вас обов'язково буде винагороджена в його думках і почуттях.

Бажаємо подяк долі за вашу благородну працю!