У Чуднові 29 вересня відбулося покладання квітів на місці масового знищення людей

Трагедію Голокосту відзначають в Україні на державному рівні, адже ця жахлива сторінка історії є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів.

Вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Голокосту - це попередження для усього людства про те, що ідеологія нетерпимості та насильства може повернути нас у страшне минуле, коли найдорожче - людське життя - ставало лише розмінною монетою у руках диктаторів. І українці завжди будуть єдиними у прагненні ніколи не допускати будь-яких проявів ворожнечі на расовому чи національному ґрунті.

У Чуднові вчора відбулося покладання квітів на місці масового знищення людей, присвячений трагедії єврейського й українського народів.

"Пам'ятаємо..." Книжкова виставка до 78 роковин розстрілів у Бабиному Яру.