Дата: 04.10.2019 15:31

02  жовтня  на  базі  Чуднівського  ліцею  проведено  свято  присвячене  Дню  працівників  освіти «Пишайся  вчителями , Україно!». В  заході  взяли  участь  педагогічні  колективи  26  закладів  освіти  Чуднівської  ОТГ. З  вітальним  словом  до  присутніх  звернулися: заступник  голови  Чуднівської  міської  ради П.А. Прус, начальник  відділу  освіти  В.Є. Кривоцюк.

19  педагогічних  працівників  отримали  грамоти  та  грошову  винагороду  від  Чуднівської  міської  ради,відділу  освіти  та районної  організації  профспілки  працівників  освіти.

З  захопленням  вчительська  громада  зустрічала  музичні  вітання  від  тріо «Перлинки» Чуднівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів №2, учнів  та  вчителя  музики  Чуднівського  ліцею  Любові  Яблонської, працівників  міського  будинку  культури.

Відділ  освіти  Чуднівської  міської  ради  висловлює  подяку  за  фінансову  підтримку  свята  виконкому  Чуднівської  міської  ради,виконавчому  директору  СГ «Дружба» Ігорю  Гончаруку, ПП Людмилі  Псюк  та  Тарасу  Носенку.

Фото без описуФото без описуФото без опису