ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ТА ПРЕЗИДЕНТ РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ ОЛЕКСАНДР ЛУКАШЕНКО У ЖИТОМИРІ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ДРУГОМУ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА БІЛОРУСІ

У Житомирі 3 жовтня розпочався Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь. Упродовж двох днів на вулиці Михайлівській виробники України та Білорусі представляли власну продукцію, а на майдані Соборному розгорнулась виставка великогабаритної техніки.

4 жовтня у Житомирі Президент України Володимир Зеленський та Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко взяли участь у роботі другої частини пленарного засідання Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, під час якого відбулося підписання міжурядових та міжрегіональних  угод. На засіданні говорили про розширення співпраці в агровиробництві, фармації, екології, IT-технологіях та інших напрямках.