У рамках засідання літературного клубу «Просинь» цими днями відбулась зустріч із заслуженим  працівником культури України Юрієм Кондратюком.

Дата: 18.10.2019 11:54

У рамках засідання літературного клубу «Просинь», який діє у Чуднівській міській бібліотеці під керівництвом директора Алли Роль, цими днями відбулась зустріч із заслуженим  працівником культури України, майстром народної творчості,  художником-різьбярем, членом Спілки письменників України, поетом, директором Житомирського Центру народної творчості у період 2004-2017 рр., а сьогодні директором краєзнавчого музею Романівщини Юрієм Кондратюком. Вдячною і зацікавленою аудиторією для непересічного романівського гостя, але нашого  земляка, уродженця Чуднова, стали наші користувачі, старшокласники Чуднівського ліцею разом зі своїми наставниками Марією  Шатківською та Любов’ю  Яблонськоюі вихованці Чуднівської школи мистецтв. Учасники заходу слухали поезію в авторському виконанні, мали можливість отримати поради щодо творчих пошуків у житті людини, поцікавитись творчими та професійними здобутками і планами письменника. Юрій Кондратюк представив учасникам зустрічі  власну книгу поезій «Римські сентенції», (Житомир, 2009) збірку оповідань свого сина Мар’яна Кондратюка «Куди ше?» (Житомир, 2018) та залишив їх у подарунок бібліотеці.