22 жовтня на базі  КЗ "Чуднівський ліцей" відбувся " День кар'єри"

На виконання Програми спільних дій  Чуднівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості та відділу освіти Чуднівської міської ради з метою професійної орієнтації учнівської молоді 22 жовтня на базі  КЗ "Чуднівський ліцей" відбувся " День кар'єри", у якому взяли участь представники майже тридцяти закладів вищої освіти. Перед  випускниками закладів загальної середньої освіти Чуднівської міської ради виступили представники Житомирського державного університету ім. І . Франка, університету державної фіскальної служби України, Житомирського військового інституту ім. С. Корольова, Бердичівського педагогічного коледжу, Житомирського базового фармацевтичного коледжу,  Житомирського торговельно економічного коледжу, Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права, центру професійно технічної освіти, ДНЗ " Центр сфери обслуговування" м. Житомир, Державного університету "Житомирська політехніка", Житомирського автодорожнього коледжу та ін. Учні мали можливість ознайомитись із різними напрямками освіти, які пропонують заклади вищої освіти, і здійснити майбутній вибір професії.