Дата: 26.10.2019 11:16

Відповідно до плану роботи Чуднівської міської ради, розпорядження   міського голови від 15.10.2019 року №163 «Про скликання 8-ї сесії Чуднівської міської ради 7 скликання», 25 жовтня 2019 року у залі засідань мала відбутися чергова 8 сесія Чуднівської міської ради 7 скликання.

Відповідно даного розпорядження планувалось розглянути 237 важливих для жителів громади питань, в тому числі виділення земельних ділянок учасникам АТО, внесення змін до бюджету та інші.

Проте, на сесію із 26 депутатів прибуло лише 9. Через відсутність кворуму сесія не відбулась.

Через події, що склалися, на сесію прийшли представники освіти, медицини, культури, громадських організацій,  учасники АТО інші жителі громади.

В процесі обговорення останніх подій присутніми було висловлено незадоволення діями тих депутатів, які не взяли участі в роботі сесії. Свої думки висловили:

Кривоцюк В.Є.

Макарець В.В.

Сірик Г.М.

Момот Л.А.

Ништун О.О.

Скриваник А.Р.

Дячук Н.І.

Огороднік А.Т.

Варгалюк Н.А.

Лукянюк О.М.

Рудик О.В.

Михалюк М.І.

Терновий С.Л.

Лінивий П.П.

Захарченко С.В.

Про дату та час проведення сесії буде повідомлено додатково.

Детально про ці події буде висвітлено у ЗМІ.