День визволення України від фашистських загарбників

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецькофашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 75 річницю.

28.10.2019 року в Чуднові біля Обеліску Слави відбувся мітинг з нагоди  визволення України від фашистських загарбників.

Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Цей день назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину є прикладом  патріотизму для нащадків.

Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап фашистів, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою.

Присутні на мітингу увічнили пам'ять загиблих воїнів у роки Другої світової  війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних знаків.

Вшанування пам'яті та покладання квітів до пам'ятних знаків відбулося по всіх старостинських округах громади.