Пропонуємо до Вашої уваги ВЕБ-ПЛАТФОРМУ ЦЕНТР ДОПОМОГИ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ.

Призначення веб-порталу — це створення єдиного майданчику з необхідною інформацією щодо питань, з якими стикаються переселенці.

Завдяки веб-порталу користувач має можливість отримати будь-яку інформацію, консультативну допомогу, а також правову та юридичну підтримку з питань захисту прав ВПО.

Мета проекту — налагодити та покращити зв’язки між різними ініціативами, організаціями їх відповідальними особами, що надають підтримку вимушеним переселенцям.

За допомогою веб-сервісу Ви зможете:

• зробити звернення або запит, ознайомитись з останніми відновленими об’єктами та об’єктами в стані  відновлення;
  • налагоджувати та покращувати зв’язки між різними ініціативами та організаціями, що надають підтримку вимушеним переселенцям —  для кращої координації зусиль та досягнення більшого спільного ефекту;
  • збирати гуманітарну допомогу, аналізувати потреби, координувати надання допомоги (за наявності: предмети першої необхідності, одяг, продуктові набори, побутова хімія, ліки тощо);
  • надавати юридичні консультації та правову допомогу вимушеним переселенців;
  • надавати консультації з працевлаштування та тимчасового розселення;

Детально ознайомитись з веб-сервісом  ви можете на нашому офіційному  сайті: https://bissoft.org/dopomoha-pereselentsi або за телефом +38(093) 027 47 72.

З повагою, Компанія «Біс-Софт»