Зустріч з Анатолієм Сіриком

Нещодавно у краєзнавчій світлиці КЗ «Чуднівський ліцей» відбулася творча зустріч з поетом, письменником, перекладачем, есеїстом Анатолієм Сіриком з нагоди 80-річного ювілею від дня його народження.

Анатолій Силович є частим гостем у Чуднові  та ліцеї зокрема.  Адже він народився у Чуднові, закінчив місцеву школу. Один із найвагоміших творів автора – трактат«Чуднів на самій бистрині історії», присвячений непростій багатовіковій історії нашого краю.

На зустріч із земляком прийшли краєзнавці району,громадськість міста, учні та вчителі ліцею. Вона пройшла у вільному, живому спілкуванні, присутні обмінювалися думками, кожне запитання автору отримало відповідь.

Наступна зустріч з  Анатолієм Сіриком очікується з нагоди презентації його нової праці «Чуднівщина у персоналіях», робота над якою завершується.