Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва, ветерани галузі!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Вдячних Вам поціновувачів вашої праці, потужної творчої енергії. Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишатимуться непоміченими!

Зі святом!

З повагою,

Начальник відділу культури, молоді                                  Світлана ЗАХАРЧЕНКО                              та спорту Чуднівської міської ради

Голова районної організації                                                 Валентина БОГОДВИД