14 листопада  на  базі спортивного  залу КЗ «Чуднівський ліцей»  в  рамках  проекту «Відкритий  урок  футболу» було  проведено    інноваційний  урок    фізичної  культури  з  елементами  футболу

Дата: 15.11.2019 11:18

Інноваційний урок футболу для учнів  4-5-х класів проводив член лекторської групи Житомирської обласної федерації футболу, переможець конкурсу «Учитель року-2005» м. Житомир, переможець конкурсу «Учитель року-2012» м. Київ, абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок та урок фізичної культури з елементами футболу-2013» Віктор Твардовський.

На уроці учні ознайомилися з технікою передачі м’яча внутрішньої стороною стопи, закріпили навики ведення м’яча внутрішньою і  зовнішньої сторонами стопи, навчалися потрапляти по м’ячу серединою підйому, виконували удари на точність, провели футбольні вікторини, а також дізналися про історію футболу.Присутні  вчителі  мали  змогу  познайомитися  з  ефективними  методами  організації  роботи  учнів  на  уроці,вдосконалити  свій  методичний  та  професійний  рівень.

Захід відвідали виконавчий директор Житомирської обласної федерації футболу Руслан Маєвський, голова Чуднівської районної  федерації футболу Юрій Чорний,вчителі  фізичної  культури  закладів  освіти Чуднівської міської  ради .

Захід  було  проведено  за  сприяння  громадської організації «Ветерани футболу Житомирщини» та  Житомирської обласної федерації футболу, яка забезпечила Чуднівський  ліцей методичною літературою, футбольними м’ячами, манішками та футболками.