Урочистий захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21 століття, згідно з Указом Президента України, щорічно  21 листопада  запроваджено  відзначення Дня  Гідності та Свободи.

У міському будинку культури відбувся урочистий районний захід з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.

У заході взяли участь: керівництво району, учасники подій на Майдані, учасники антитерористичної операції, громадськість, делегації учнівської молоді  ЗОШ району .

Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат.

Присутні в залі вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України.

До пам’ятного знак «Борцям за єдність та незалежність України»

покладено квіти від учасників зібрання.