Красногірка – співоче село

«Закінчив діло – гуляй сміло»

Ось так і у нас в Красногірці : закінчилися польові роботи, впоралися сельчани зі своїми клопотами – можна і відпочити...А привід для цього є і навіть дуже суттєвий. Адже саме у цю пору 30 років  тому  в селі було побудовано та введено в експлуатацію новий просторий будинок культури за ініціативи та сприяння колишнього, нині покійного, керівника місцевого господарства Василя Олександровича Кондратюка.

Крім того, 9 листопада вся країна святкує Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва, також в ці дні ми відзначаємо День працівників сільського господарства. Отже  наш святковий вечір був присвячений цим гарним подіям.

Красногірка – співоче село.Свідченням цього є жіночий вокальний колектив «Панянки»,  який за відносно недовгий час свого існування гарно зарекомендував себе не тільки на місцевій сцені, а й районних масових заходах.Тому й не дивно, що стрижнем  концерту були саме красногірські паняночки. Привітати з ювілеєм рідний будинок культури прийшли і наймолодші учасники художньої самодіяльності – учні місцевої школи.

З привітанням  до односельців звернувся виконуючий обов»язки старости Красногірського старостинського округу Верещак Олександр Миколайович, який провів невеличкий екскурс в історію села, розповів про його трудівників.Також згадав про всіх тих кого вже немає в живих. Це ті хто в свій час очолював господарство, заклади освіти  та культури, які залишили гарний слід на своїй землі.

А ми, аматори народного мистецтва, продовжуватимемо справу наших попередників – нестимемо гарний настрій та радість нашим землякам.