Щорічно 3 грудня з 1992 року, відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю.

Дата: 03.12.2019 17:02

3 грудня, відзначають Міжнародний день інвалідів. У цей день Генеральна Асамблея ООН закликає всі держави і міжнародні організації співпрацювати у проведенні заходів, що сприяють інформуванню громадськості та інтеграції людей з інвалідністю у суспільство.

Міжнародний день інвалідів відзначають щорічно, для того, щоб нагадати громадськості про те, що права інвалідів необхідно дотримувати й забезпечувати їм рівні можливості. Велика кількість людей з інвалідністю щодня стикається з проблемами, які перешкоджають їхній участі в суспільному житті. А крім того, вони часто піддаються дискримінації, не маючи можливості користуватися такими основними правами людини, як права на харчування, освіту, зайнятість, медичну допомогу.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Чуднівської міської ради від 08.11.2019 року №117, Чуднівська міська рада надала матеріальну допомогу у вигляді 89 продуктових наборів найбільш потребуючим громадянам з обмеженими можливостями, які проживають на території громади,  з метою поліпшення матеріально – побутових умов проживання.