Цими днями гостями поетичного клубу «Просинь» у Чуднівській міській бібліотеці стали Геннадій Махорін і Світлана Вітер

Дата: 09.12.2019 09:32

Цими днями гостями поетичного клубу «Просинь» у Чуднівській міській бібліотеці стали Геннадій Махорін, кандидат історичних наук, докторант національної академії аграрних наук, лауреат премії ім.Івана Огієнка в галузі науки (2018р.), переможець поетичного марафону «Просто на Покрову» (2016р., 1-ше місце), автор біля 70 наукових, краєзнавчих книг і Світлана Вітер, наша землячка, уродженка с.Бейзимівка, де свого часу закінчила загальноосвітню школу, кандидат педагогічних наук, викладач Житомирського національного агроекологічного університету, лауреат літературно-мистецького конкурсу ім. Всеволода Нестайка (2018р.), літературно-мистецького конкурсу «Просто на Покрову» (2019р.), автор двох поетичних збірок. Власне саме презентувати останню, що побачила світ нещодавно у Житомирському видавництві «Рута» під назвою «Суцвіття почуттів на стеблах долі» Світлана Вітер завітала у Чуднів. Цей бібліотечний захід ми провели під час зустрічі з учнями Чуднівського ліцею (учитель Марія Шатківська), представниками педагогічного колективу ліцею та за участі бібліотекарів міської та сільських бібліотек Чуднівської ОТГ. В зустрічі взяла участь також начальник відділу культури, молоді і спорту Чуднівської міської ради Світлана Захарченко. Геннадій Махорін представив під час зустрічі себе цього разу також як автор поетичної збірки «Непричесане слово». Фактично, це збірка пародій на поезії сучасних авторів, а тому викликає цікавість і має велике значення в порядку літератури, гумористичного, критичного жанру. Збірки обох авторів, завдяки цьому заходу, поповнили фонди наших бібліотек.