Напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м.Чуднів біля пам'ятного знаку відбувся мітинг.

Дата: 13.12.2019 14:59

У ньому взяли участь учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, керівники міста, району, в.о. старост Чуднівської ОТГ, прдставники трудових колективів та громадскість міста, військовослужбовці, учнівська молодь.

«Ми віддаємо шану людям, яким зобов'язані життям. Ніколи не забудем подвиг тих, хто став на шляху ядерної загрози, - пожежників, військовослужбовців, учених, медичних працівників, будівельників...», - наголосив у своєму виступі в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков.

До присутніх із закликом не допустити у майбутньому повторення жахливої техногенної катастрофи звернувся голова Чуднівської районної ради Павло Домашенко.

Учасники мітингу увічнили пам'ять померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку.

Різноманітні тематичні заходи пройшли у навчальних та бібліотечних закладах об'єднаної територіальної громади.