У с. Будичани відбулось велелюдне новорічно-різдвяне народознавче свято.

Дата: 13.01.2020 16:36

11 січня Будичанський сільський будинок культури гостинно приймав учасників I регіонального фестивалю колядок і щедрівок «Україна колядує...».

Відділ культури, молоді та спорту міської ради, засновник та організатор фестивалю, головним завданням його вбачає залучення до активної художньо-виконавчої діяльності широкого кола учасників, дітей та молоді зокрема.

Всі старостинські округи Чуднівської об'єднаної територіальної громади були представлені творчими аматорськими колективами. Більше 100 учасників фестивалю демонстрували кращі зразки багаторічної духовної спадщини нашого краю, тим самим популяризуючи самобутню українську народну творчість зимового циклу.

З вітальним словом до присутніх звернулись виконуючий обов'язки Чуднівського міського голови Сергій Костяков та виконуючий обов'язки старости Будичанського старостинського округу Микола Каранюк.

Емоційно зворушливим підсумком фестивалю стало спільне виконання колядки «Нова радість стала».

Учасники фестивалю отримали задоволення від спілкування, дипломи за участь, щирі оплески та схвальні відгуки глядачів.