Шановні жителі Чуднівської громади, прийміть вітання!

Дата: 15.01.2020 16:27

Шановні жителі та гості Чуднівської громади!

15 січня 2019 року відбулась перша сесія Чуднівської міської ради,

почався новий відлік часу у житті Чуднівської об’єднаної територіальної громади.

Тож нині ми святкуємо першу річницю свого створення.

Впродовж багатьох століть Чуднівщина була і залишається джерелом невичерпної духовної енергії  та добра.Дякуємо всім мешканцям громади, які небайдужі до  її долі ісвоєю працею, знаннями та талантами творять її сьогодення.Тож нехай нас завжди об'єднує любов до рідного краю, небайдужість до його добробуту, заради майбутнього наших дітей.

Бажаємо, щоб з кожним роком наша Чуднівська громада розквітала, щоб краще жилося їх мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими один до одного, щоб свято іменин нашої громади завжди єднало і гуртувало нас в одну велику родину.

Нехай у громаді панує суспільна злагода, взаємна повага та довіра, а в кожному домі – родинний затишок, мир, спокій, любов та достаток!

В.о. міського голови                                                               Сергій КОСТЯКОВ