Вшанування пам’яті загиблого воїна ООС Івана Рудніцького

Дата: 10.02.2020 15:07

10 лютого о 9.00 годині в день п’ятих роковин прозвучав дзвін за героєм з Чуднова, солдатом 95 аеромобільної бригади Іваном Рудніцьким, який у 2015 році загинув під час вогневого контакту ротно-тактичної групи з бойовиками в районі с. Спартак, Ясинуватського району, Донецької області.

Вшанувати пам’ять Героя до Меморального комплексу Міністерства оборони України прибули мати Ніна Францівна Рудніцька, представники міської ради та Чуднівського районного військового комісаріату.

В знак шани у Залі пам’яті Міністерства оборони України пролунало ім’я Воїна-Героя – нашого земляка Івана Рудніцького, який віддав своє життя за наше спокійне майбутнє.

Щороку в цей день покладаються квіти до могили загиблого Воїна.

З сумом і скорботою мешканці громади згадують про ті страшні події. Вкотре висловлюють співчуття рідним загиблого Героя!

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!