Участь у нараді з керівниками ОТГ області в рамках заходу Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 12.02.2020 16:35

Сьогодні, 12 лютого в.о. Чуднівського міського голови Сергій КОСТЯКОВ взяв участь у Дні відкритих дверей у Житомирському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою». Нова команда офісу презентувала головам громад, посадовцям, журналістам та партнерам результати роботи та плани на майбутнє.

В другій частині заходу учасники працювали практично. Поділившись на групи, голови громад спільно із фахівцями регіонального офісу напрацьовували проблемні питання громад.

Довідково. Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів, фінансується спільно Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.