Чуднівська громада
Чуднівський район, Житомирська область

Набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у ІТ сфері для людей з інвалідністю

   Міністерство соціальної політики разом із Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».

 Мета проєкту – надати безкоштовні можливості навчання затребуваним професіям у сфері IT для людей з інвалідністю і після успішного тестування та отримання сертифікатів прийняти участь у конкурсах на вакантні  посади у провідних IT компаніях України.

  Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів: з 5 лютого 2020 року відбуватиметься реєстрація охочих взяти участь у проєкті. Бажаючі можуть вже реєструватись на https://education.msp.gov.ua/ . Під час реєстрації учасники мають обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових, за власним бажанням. 

 Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес відбуватиметься протягом 14 тижнів, ще тиждень на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади. 

 Організаційні питання стосовно навчання, курсів, термінів, умов – можна відправляти на  електронну адресу edu@msp.gov.ua. Що стосується технічних питань, будь ласка, надсилайте повідомлення на адресу support@prometheus.org.ua.

   Інструкція «Соціальний проєкт -  Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю “Ти можеш усе” Можливості безмежні!»

  Меморандум про співробітництво між Міністерством соціальної політики України, Асоціацією “Інформаційні технології України” та Громадською організацією «ПРОМЕТЕУС» 

   Престижна, високооплачувана професія у сфері ІТ для людей з з інвалідністю 

 « повернутися до списку новин