Відбулось засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 17.02.2020 13:48

У понеділок, 17 лютого відбулось засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради, яке пройшло під головуванням в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова. Члени виконавчого комітету заслухали, обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів, після чого були прийняті відповідні рішення, зокрема:

• про виконання міського бюджету за 2019 рік;
  • про організацію проведення громадських робіт у 2020 році;
  • про зміни складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міської ради;
  • про надання висновку органу опіки та піклування щодо визначення способів участі у вихованні малолітньої дитини;
  • про затвердження заходів з підготовки та проведення  народного масового гуляння «Масляна»;
  • про погодження проведення виставки-ярмарки голубів та декоративних птахів на Замковій площі, тощо.

У «різному» виконавчим комітетом розглядалось питання оптимізації мережі закладів культури громади та оплати праці працівників культури (доповіла начальник відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради Світлана Захарченко).