Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. АНОНС

Дата: 17.02.2020 16:32

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні –  день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали своє життя (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

20 лютого 2020 року до Дня Героїв Небесної Сотні у Чуднівській громаді буде проведено ряд заходів:

-  10.00 год. - мітинг біля пам’ятника «Борцям за єдність та незалежність України», м.Чуднів;

- в бібліотечних закладах громади будуть оформлені фотодокументальні виставки, експозиції, тематичні вечори, вечори-реквієми, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та увічненню пам’яті Героїв Небесної Сотні, зокрема у Чуднівській міській бібліотеці буде оформлено книжкову виставку «Лицарі небесної варти», фото-виставку-пам’ять «Майдан нескорених» та проведено голосне читання книги Галини Кирпи «Мій тато став зіркою»;

- в закладах освіти громади планується проведення лінійок «Небесна Сотня з нами», «Їх подвиг безсмертний», години спілкування «Герої Небесної Сотні», «Герої нашого часу», «Небесна Сотня в вирій полетіла», «Дорогою через майдан», уроки-реквієми «Пам’яті Небесної Сотні», екскурсії в шкільний музей, перегляд документальних фільмів про Героїв Небесної Сотні, перегляд шкільних бібліотечних  виставок «Герої не вмирають».

Запрошуємо  мешканців  та гостей Чуднівської ОТГ віддати шану подвигу, патріотизму та мужності Героїв  Небесної Сотні.