У Чуднівській міській раді відбулась позачергова сесія

Дата: 19.02.2020 16:06

У середу, 19 лютого 2020 р. відбулась тринадцята позачергова сесія Чуднівської міської ради, яку провів в.о. міського голови Сергій Костяков.

У засіданні взяли участь 19 депутатів міської ради, представники старостинських округів громади, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету.

Після затвердження порядку денного депутати перейшли до розгляду проєктів рішень внесених на розгляд сесії.

На порядок денний було винесено 3 питання, зокрема:

- про звернення депутатів Чуднівської міської ради до Народного депутата України Кузьміних С.В., Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Житомирської обласної державної адміністрації щодо включення КНП «Чуднівська центральна районна лікарня» до переліку опорних лікарень Житомирського госпітального округу (доповів головний лікар КНП «Чуднівська центральна районна лікарня» Ігор Лукашенко);

- про звернення депутатів Чуднівської міської ради до Президента України, Прем’єр-міністра України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо скасування абонентської плати за транспортування газу.

У ході роботи депутатами одноголосно були прийняті проєкти рішень, які були внесені на розгляд пленарного засідання.

У «різному» було проведено обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» (доповів начальник відділу правової та кадрової роботи Володимир Брох).

Активну участь в обговоренні даних питань прийняли депутати Людмила Зотько, Ігор Кучмій, Ірина Кухар, Галина Вербельчук.