40 днів від дня загибелі воїна ООС Ігоря Хімічука

Дата: 24.02.2020 15:16

24 лютого минає 40-й день з моменту загибелі українського Героя, військовослужбовця, водія відділення забезпечення Чуднівського РВК Житомирської області, допущеного до виконання службових обов’язків в 72-гу окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців, старшого солдата Ігоря Хімічука, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину.

Сьогодні біля могили загиблого воїна ООС на міському кладовищі відбулась поминальна панахида, у якій взяли участь рідні, друзі, побратими, представники влади. Цього дня всі присутні поклали квіти до могили загиблого.

Нагадаємо, Ігор Хімічук загинув 16 січня 2020 року, у день пам’яті захисників Донецького аеропорту, внаслідок снайперського обстрілу противника поблизу села Новозванівка Попаснянського району на Луганщині.

Мешканці громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Ігор Хімічук назавжди залишиться в серці кожного з нас як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Вічна слава Герою-земляку!