Привітання з ювілеєм Почесного громадянина м. Чуднів Анатолія Григоровича Козачка

Дата: 28.02.2020 16:36

28 лютого 2020 року відзначає свій поважний 80-річний ювілей Почесний громадянин міста Чуднів Козачок Анатолій Григорович.

Усе своє трудове життя він займав активну життєву позицію. За багаторічну працю в галузі освіти приклав неабиякі зусилля для навчання, виховання та фізичного розвитку підростаючого покоління. Талант, професіоналізм, компетентність та енергійність - ось ті риси, які зробили Анатолія Григоровича авторитетною, шанованою людиною.

Звання «Почесний громадянин міста Чуднів» присвоєно у 2009 році.

Привітати ювіляра завітали в.о. міського голови Чуднівської міської ради Сергій Костяков, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Світлана Соколюк та начальник загального відділу Наталія Корчук.

Гості подякували імениннику за довгі роки самовідданої праці на благо рідного міста, побажали міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої. А винуватець свята поділився найдорожчими спогадами свого життя.