У селі Тютюнники відбулось народне масове гуляння «Масляна»

Дата: 02.03.2020 14:37

З метою реалізації плану заходів Чуднівської міської ради щодо відзначення традиційних народних свят, у неділю, 1 березня 2020 року, на території Тютюнниківського старостинського округу відбулося масове гуляння «Масляна». На велелюдній площі біля Тютюнниківського сільського будинку культури на учасників та гостей свята чекали торгівельні майданчики, цікаві та смачні конкурси, ігри та розваги, виступи творчих колективів та виконавців, запальні танці.

Більше ста аматорів з Дубищ та Красносілки, Дідковець та Короченок, Красногірки та М.Коровинець, Будичан та Турчинівки, Бабушок та Тютюнників, Стовпова та Чуднова розважали присутніх веселими, жартівливими піснями.

Окрасою заходу були опудала Баби-Масляної, з якими творчі колективи прибули на свято.

З вітальними словами до учасників свята звернулись в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков та в.о. старости Тютюнниківського старостинського округу Микола Михалюк.

Масове гуляння підготовлено та проведено відділом культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради та керівництвом Тютюнниківського старостинського округу.

Завершенням гулянь стало спалення опудала Баби-Масляної, що символізує проводи холодів і народження Весни, нового життя. Всі активні учасники заходу отримали подарунки від Чуднівської міської ради та спонсорів свята.

Дійство закінчилось, залишивши по собі гарний настрій та незабутні враження.