У Чуднівській міській раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 03.03.2020 09:54

У понеділок, 2 березня 2020 року у Чуднівській міській раді під керівництвом в.о. міського голови Сергія Костякова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якій взяли участь заступник директора з медичної частини  КНП «Чуднівська центральна районна» Тетяна Журбей, лікар – інфекціоніст  КНП «Чуднівська районна лікарня» Аліна Кузьмінська, фельдшер санітарного відділу державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Чуднівського районного управління Головного управління ДПСС у Житомирській області Олексій Бортовський та депутат районної ради Андрій Данілов.

У порядку денному розглядались наступні питання:

- про стан готовності профілактичних і протиепідемічних заходів щодо попередження завезення і розповсюдження на території міської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненні коронавірусом;

- про можливість інфекційного відділення та відділень лікарні надавати медичну допомогу та інтенсивну терапію дітям та дорослим у випадку підозри на гостру респіраторну хворобу, спричиненої корона вірусом;

- про забезпечення інформування населення через ЗМІ про заходи профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричиненої коронавірусом.

У ході засідання членами комісії були прийняті відповідні рішення, зокрема звернутися до  голови Чуднівської РДА з питанням спільного проведення засідання районної комісії ТЕБ та НС по загрозі поширення короно вірусної інфекції по території району тощо.

Завантажити протокол:https://rada.info/upload/users_files/04344952/d5951d0855bf7f9839dd775ce922af2b.doc