В.о. міського голови Сергій Костяков взяв участь у першому засіданні госпітальної ради Житомирщини

Дата: 03.03.2020 19:59

У вівторок, 3 березня,  в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков взяв участь у першому засіданні госпітальної ради Житомирського госпітального округу, що відбулось в облдержадміністрації.

Засідання проходило під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Наталії Остапченко, за участю членів госпітальної ради та представників медичних закладів Житомирської області.

Госпітальна рада – це консультативно-дорадчий орган при Житомирській ОДА.

На першому засіданні  госпітальної ради розглядались два питання:

• оцінка спроможної мережі опорних лікарень та перспектива розширення їх в госпітальному окрузі;
  • презентація індивідуальних планів (майстер-планів) розвитку закладів та стратегічне бачення роботи їх в умовах запровадження реформи системи фінансування медичної допомоги.

Головною метою проведення даного засідання було обговорення та оцінка обраних опорних медичних закладів, а також можливість та потребу розширення цієї мережі. Під час засідання обговорювалось питання  включення до переліку опорних лікарень Житомирського госпітального округу ще 6 опорних лікарень, зокрема: Чуднівської, Любарської, Олевської, Попільнянської, Малинської та Житомирської міської № 2.

За результатами голосування члени госпітальної ради прийняли рішення рекомендувати визнати вищеперелічені медичні заклади опорними і до 1 квітня 2020 року буде здійснено аналіз спроможності мережі опорних закладів.