Вшанування пам’яті Тараса Шевченка з нагоди 206-ї річниці з дня народження великого українського поета

Дата: 10.03.2020 14:52

Минає 206 річниця від Дня народження геніального поета Тараса Григоровича Шевченка. Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива биттям гарячого людського серця.

Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Сьогодні, 10 березня, біля пам’ятника Т. Шевченку відбулись урочистості, у яких взяли участь в. о. міського голови Чуднівської міської ради Сергій Костяков, голова районної ради Павло Домашенко, голова районної державної адміністрації Олександр Хомич, делегації трудових колективів, громадськість.

Учасники заходу слухали декламації поезії великого українського поета, після чого з шаною поклали квіти до пам’ятника.

Не заростають стежки до могили великого Кобзаря, все життя і творчість якого є зразком того, як справжній митець повинен своїм талантом служити народу.