Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради запроваджено карантин

Дата: 12.03.2020 16:26

Сьогодні, 12 березня, у Чуднівській міській раді під керівництвом в.о. міського голови Сергія Костякова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якій крім членів комісії взяли участь комісар Чуднівського віськового комісаріату Олег Клок та головний спеціаліст фінансового відділу міської ради Людмила Захарченко.

На порядок денний роботи комісії були винесені ряд важливих питань, зокрема:

• про запровадження карантину з 12 березня по 3 квітня 2020 року згідно Постанови КМУ від 11.03.2020р.;
  • про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на проведення заходів щодо попередження завезення і розповсюдження на території міської ради гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом;
  • про заборону вуличної торгівлі за територією Чуднівського кооперативного ринку;
  • про забезпечення дезінфекції транспортних засобів при перевезенні людей.

У ході засідання членами комісії були прийняті відповідні рішення, зокрема запровадити карантин до усіх типів закладів освіти (дошкільна, загальна, середня, позашкільна, професійна), обмежити проведення масових заходів (в яких бере участь більше 200 чоловік) на території Чуднівської міської ради з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Завантажити протокол:https://rada.info/upload/users_files/04344952/adb9be4ca776ec13dbe9a2b9930974f4.doc