Для жителів Житомирщини в обласному лабораторному центрі діє «гаряча лінія» з питань коронавірусу

Дата: 18.03.2020 11:35

У зв’язку  з введенням карантину на території України, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України  коронавірусу COVID-19» наказом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» для жителів Житомирської області запроваджена «гаряча лінія».

Відповіді на питання щодо методів забезпечення себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, можливо отримати зателефонувавши на «гарячу лінію» за номером телефону: (068) 982 47 81.

Консультації будуть надавати  висококваліфіковані лікарі-епідеміологи щоденно з 8.30 до 17.00, крім вихідних.