Урядова програма "Доступні кредити 5-7-9%"

Дата: 20.03.2020 14:46

Цього року Уряд запровадив Державну програму «Доступні кредити 5-7-9%». Для мікро- та малого бізнесу передбачено рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% від кредитної ставки у разі кредитування на суму до 1,5 мільйона гривень строком до 5 років.

На 2020 рік на Програму вже виділено 2 мільярда гривень. В Уряді прогнозують, що це дозволить видати понад 50 тисяч доступних кредитів, створити до 90 тисяч нових робочих місць. Партнерами–учасниками програми вже стали Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк та Укргазбанк.

У рамках програм державної підтримки підприємці-початківці також матимуть можливість пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес-компетенції, тим самим покращити перспективу створення успішного бізнес-проєкту.

Що потрібно для участі у Державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%»:

- офіційна реєстрація як фізичної особи-підприємця або юридичної особи;

- кількість працівників не більше 50 осіб;

- річний дохід до 50 мільйонів гривень;

- спрямування кредиту на інвестиційні цілі – придбання, модернізацію основних засобів, ремонт виробничих приміщень;

- прибутковість діяльності (для діючих бізнесів) або обґрунтований бізнес план (для новостворених).

Більше подробиць на сайті: 5-7-9.gov.ua, Call-центр: 15-45.