Благоустрій на території Чуднівської міської ради триває

Дата: 20.03.2020 16:36

На території Чуднівської міської ради тривають роботи з благоустрою. Прибирання та впорядкування територій навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, вулиць проводяться у всіх населених пунктах громади.

З метою покращення благоустрою продовжуються роботи з приведення території міста Чуднів в належний стан. Наразі проводиться прибирання узбіч доріг, розчищення  по вулиці Соборна.

Працівники КП «Благоустрій» Чуднівської міської ради проводили очищення території біля пам’ятника-кургана та на вулицях села Рижів.

Плановий огляд благоустрою у селах Рижів, Дриглів та Кихті здійснив сьогодні в. о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков. За його словами кожен з нас може зробити свій внесок у створення комфорту та затишку у кожному куточку нашої громади.

У ході робочої поїздки жителі с. Кихті звернулися до в. о. Чуднівського міського голови з проханням надати дозвіл використовувати приміщення колишньої школи для потреб громади села (зібрань, сходів села, тощо).