Спалювання сухої трави - злочин проти людини і природи!

Чуднівський РС Управління ДСНС України у Житомирській  області закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Лише за останній тиждень на території Житомирської  області щодня виникає від 45 до 80 пожеж сухої рослинності. При цьому на території Чуднівського району за минулий тиждень виникло 6 пожеж сухої рослинності.

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.