На вході у парк встановлено пандус

Дата: 31.03.2020 10:44

Центральний парк є одним із найулюбленіших місць відпочинку чуднівчан, особливо тих, які мають малих дітей. В теплу погоду молоді батьки, або бабусі з дідусями, з дітьми та внуками полюбляють сюди приходити, адже він дарує спокій, затінок та свіже повітря. Люди відвідують тут дитячий майданчик, щоб галаслива малеча погралась на каруселях та інших атракціонах, а дорослі в цей час відпочинуть, присівши на зручних лавах. Або щоб просто прогулятися з дитячими колясками алеями парку.

Але з останнім протягом багатьох років виникали певні труднощі. Зі сторони центру Чуднова, тобто вул. Героїв Майдану, вхід і вихід у парк є лише через сходи. І для того, щоб потрапити в парк, молодим мамам необхідно було прикласти чимало зусиль, штовхаючи по них дитячі коляски та наражаючи на небезпеку своїх малят.

Та ось проблему вирішено! Цими днями працівники КП «Благоустрій» на сходах при вході у міський парк встановили пандус, яким можуть користуватися як люди з дитячими колясками, так і ті, що пересуваються в інвалідних візках.

Чуднів стає зручнішим!