У Чуднівській громаді тривають роботи з благоустрою

Дата: 08.04.2020 20:53

У Чуднівській ОТГ міська влада продовжує проводити роботи з благоустрою. Сьогодні, 8 квітня, було здійснено обрізання старих дерев та самосівів на виїзді з с. Дубище між автодорогою та річкою Тетерів. Дані насадження обмежували доступ до водойми, захаращували прохід, а старі гілляки несли потенційну небезпеку для людей.

Окремо постало питання щодо 11 старих тополь, що ростуть в безпосередній близькості вздовж дороги Н-03 Житомир-Чернівці. Їх старе гілля нависає майже над трасою і під дією вітру та своєї ваги можуть впасти в будь-який момент, спричинивши аварійну ситуацію. Це підтвердила місцева мешканка, що в цей час підійшла до в.о. міського голови Сергія Костякова і повідомила, що сухе гілля в сильний вітер часто долітає на її подвір’я і город, а також падає на проїжджу частину.

Через бюрократичні перепони без спеціальних дозволів місцева влада не має права самостійно ліквідувати дану небезпеку. Тому Сергій Михайлович особисто звернувся до Служби автомобільних доріг в Житомирській області щодо сприяння у вирішенні питання стосовно зрізання даних небезпечних старих дерев. На місце прибув представник зазначеної організації, провів необхідні обміри та запевнив про надання найближчим часом дозволу на зрізання дерев за погодженням з екологічною інспекцією.

За проведену роботу слід подякувати працівникам міського комунального підприємства «Благоустрій», а керівникам ТОВ «Агроінвестконтакт» Вальтеру Чедії та Наталії Чириці – за надану спецтехніку.