У Чуднові ремонтують водопровід

Дата: 15.04.2020 20:00

Вже не перший рік жителі м. Чуднів скаржаться на проблеми з водопостачанням. Через глобальні зміни значно впав рівень води у водоймах та криницях, а вода з артезіанських свердловин має підвищений вміст заліза. Для того, щоб покращити якість води на виході із свердловин встановлено станції знезалізнення. Проте, вони через нерівномірний та низький тиск у трубах не можуть ефективно виконувати свої функції.

З метою покращення водопостачання за ініціативи в.о. міського голови Сергія Костякова цими днями розпочато роботи з відновлення водопроводу по вулиці Петропавлівській від артсвердловини № 2 до Чуднівської центральної районної лікарні. Це дасть змогу об’єднати водопровідну мережу міста та забезпечить кращий тиск та якість води для споживачів, насамперед, з вулиць Житомирської, Першотравневої, Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка та ін.

Роботи з відновлення водопроводу виконують працівники Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго». Міні-екскаватор надано благодійно приватним підприємцем Олександром Білявським.