Чуднівська міська рада почала роздавати захисні маски

Дата: 16.04.2020 18:43
Кількість переглядів: 1931

В нинішніх умовах нестачі та підвищення цін на протиепідемічні засоби безпеки під час пандемії коронавірусної хвороби будь-яка допомога, надана чи то владою, чи то волонтерами, є дуже цінною. Особливо ефективно та корисно, коли зусилля їх об’єднуються.

Як повідомлялося раніше, за ініціативи в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з початку квітня у приміщенні міської ради швачками-волонтерами організовано пошив захисних масок. Всього планується виготовити біля тридцяти тисяч цих засобів захисту.

Станом на сьогодні, 16 квітня, вже пошито та передано бюджетним установам і організаціям, що дислокуються у м. Чуднів, перші 5 тисяч захисних масок. Засоби захисту отримали КНП «Чуднівська центральна районна лікарня», КНП «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги», відділення-пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги, відділення поліції, військова частина, військкомат, районні сектори управління ДСНС та Державної міграційної служби, районне управління Державної казначейської служби України і, власне, міська рада.

Матеріал для пошиву захисних масок було придбано за благодійну допомогу, яку надали ПрАТ «Чуднівське ХПП» (керівник Петро Іщук), ТОВ «Агро-Регіони» (Михайло Олійник), ВКФ «Урарту» (Азат Сароян), ТОВ «Агроінвестконтакт» (Вальтер Чедія), ТОВ «КОМ-АГРО» (Роман Кошик), начальник районного сектору Державної міграційної служби Олександр Лисюк.