Увага!!! З 18 - 21 квітня 2020 року на території Чуднівської міської ради буде посилено карантинні заходи

Дата: 17.04.2020 12:38

Сьогодні, 17 квітня 2020 року, у Чуднівській міській раді під керівництвом в.о. міського голови Сергія Костякова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний роботи комісії було винесено питання про вжиття додаткових обмежувальних заходів на території громади для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

У ході засідання членами комісії відповідно до чинного законодавства запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на території громади, зокрема щодо пересування та перебування громадян у громадських  місцях, закриття магазинів, у період вихідних  і святкових днів з 16:00 год. 18.04.2020р. до 06:00 год. 21.04.2020р., першого робочого дня після вихідних святкових днів.