Привітання в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з Великоднем

Дата: 18.04.2020 09:43

Шановні жителі Чуднівської громади!

Прийміть сердечні вітання з нагоди найбільшого християнського свята –Воскресіння Господнього!

Для кожного з нас це свято – очищення душі, духовного зміцнення і великої віри.

Нехай Ваша душа буде багата на добро, як святковий стіл, чиста, як Великодній рушник, і весела, як українські писанки, а Великодні дзвони принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.

Сердечно бажаю Вам душевної рівноваги і гармонії, спокою, миру і добробуту, Божого благословення в усіх добрих справах, помислах і починаннях!

Задля збереження власного життя та здоров’я прошу у ці святкові дні, дотримуючись карантинних обмежень, святкувати Великдень вдома та долучатися до молитви в режимі онлайн-трансляцій.

З повагою, в.о. міського голови

Чуднівської міської ради                                                                                    Сергій Костяков