Чуднів обсаджують квітами

Дата: 23.04.2020 07:42

В Чуднівській громаді не припиняються роботи з благоустрою. Здійснено обрізання дерев, прибирання та впорядкування територій навколо пам’ятних знаків, на кладовищах, біля адміністративних будівель, парків, вулиць, розчищення узбіч доріг. Окрім цього, у весняно-літній період значна увага приділяється висадці квітів.

Цими днями в Чуднові працівниками комунального підприємства «Благоустрій» проводилась висадка однорічних квіткових рослин – петуній та чорнобривців. Всього було висаджено близько 4,5 тисяч цих квітів. Відтепер ці гарні квіти радуватимуть чуднівчан і гостей міста в центральному парку, біля дошки пошани по вул. Героїв Майдану, навколо пам’ятних знаків чорнобильцям-ліквідаторам та воїнам-афганцям, навпроти відділення поліції та будівлі колишнього кінотеатру, на в’їзді у місто зі сторони Житомира та Любара.

Міська влада закликає всіх чуднівчан поважати працю людей, які щодня докладають зусиль, щоб наше місто виглядало охайним та красивим. Будь ласка, бережіть щойно висаджені квіти, не рвіть, не топчіть і не ламайте їх. Нехай вони дарують нам естетичне задоволення, прикрашаючи Чуднів для всіх нас.