Зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Чуднівської міської ради 2020-2021 навчального року

Дата: 24.04.2020 11:10

Відповідно  до  Порядку  зарахування,відрахування  та  переведення  учнів  до  державних та  комунальних  закладів  для  здобуття  повної  загальної  середньої  освіти,затвердженого  наказом  Міністерства    освіти  і  науки  України  від  16.04.2018 №367, відділ  освіти  Чуднівської  міської  ради  визначив  дату  початку  приймання  заяв  про  зарахування дітей  до  перших  класів  2020-2021  навчального  року – 27 квітня  2020  року. Прийом заяв  триватиме  до  31  травня  2020  року. У  разі  збереження  надзвичайної  ситуації  в  Україні  цей  термін може бути  продовжено  до  15  червня  2020  року.

Для  зарахування  дитини  до  першого  класу  батьки  або  особи, які  їх  замінюють,  мають подати  заяву  про  зарахування  дитини на  ім’я  директора  закладу  освіти, відповідно  до  закріпленої  території  обслуговування.

До  заяви  додаються:

-копія  свідоцтва  про  народження  дитини (під  час  подання  копії  обов’язково  пред’являється  оригінал);

- оригінал  або  копія  медичної  довідки  за встановленою  формою.

Враховуючи  епідеміологічну  ситуацію,  подача  заяв для  реєстрації  дитини  може  бути здійснена  засобами  електронного  або  поштового  зв’язку, а прийом  всіх  необхідних  документів  на  зарахування  дітей до  перших  класів  закладів  загальної середньої  освіти – після  виходу  із  карантину.

Подавати  заяви  про  вступ  до  школи  мають  лише  батьки  дітей 6-7  років, які  збираються  розпочинати  навчання  у  2020-2021  навчальному  році

Проведення закладами  освіти конкурсів  чи  будь-яких  інших  заходів  для  перевірки  знань, умінь, навичок  чи  компетентностей  дитини  не  передбачено.