Зверенення в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з нагоди Дня пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 24.04.2020 20:23

Шановні учасники ліквідації та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС!

26 квітня 1986 року Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів наших земляків.

Щороку ми згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам’ять.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту.

Щиросердно дякую чорнобильцям за їхній подвиг! Бажаю міцного здоров'я, щастя, сімейного затишку, добробуту і миру над головою.

З повагою, в.о. міського голови

Чуднівської міської ради                                                                                    Сергій Костяков