У Чуднівську ЦРЛ передали відремонтований апарат штучної вентиляції легень

Дата: 28.04.2020 09:30

Вчора, 27 квітня, у Чуднівську центральну районну лікарню в. о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, народний депутат України Сергій Кузьміних та заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський передали відремонтований апарат штучної вентиляції легень.

Даний апарат просто необхідний у порятунку хворих з ускладненнями коронавірусного захворювання.

Апарат ШВЛ було відремонтовано за ініціативи народного депутата Сергія Кузьміних та завдяки спільним зусиллям, фінансовій підтримці депутатів партії «Слуга народу», які дали старт новому проекту допомоги медзакладам в рамках боротьби з коронавірусною інфекцією. Згідно проекту ремонту підлягають 130 таких апаратів.