Працівниками служби у справах дітей Чуднівської міської ради проведено профілактичний рейд

Дата: 07.05.2020 10:02

Вчора, 06 травня працівниками служби у справах дітей міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи  районного центру соціальних служб, інспектором ювенальної превенції Чуднівського відділення поліції  Бердичівського  ВП ГУНП в  Житомирській  області здійснено профілактичний рейд на території Стовпівського, Будичанського старостинських округів та  м. Чуднів.

У ході рейду здійснено перевірку стану виконання батьківських обов’язків відносно 20 дітей, які проживають у 6 сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.  З  усіма  батьками проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення відповідних  умов для проживання та розвитку дітей, недопущення зловживання спиртними напоями, а також роз’яснено підстави негайного відібрання дітей та позбавлення батьківських прав.

Інспектором ювенальної превенції відносно 2-х батьків складено адміністративні  протоколи  у зв’язку із неналежним виконанням батьківських обов’язків за ст. 184 кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також  обстежено  умови  проживання  5-х дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів та прийомній сім’ї.  З опікунами  та  прийомними батьками проведено бесіду щодо належного виконання обов’язків по вихованню дітей, забезпечення їх повноцінного фізичного та психічного розвитку.

Усім батькам, опікунам наголошено про дотримання карантинного режиму під час пандемії гострої респіраторної хвороби COVID-19,  про правила індивідуального захисту,  яких  необхідно  дотримуватися  з  метою убезпечення від зараження коронавірусом.