Привітання в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2020 07:52

Дорогі ветерани! Шановна громадо!

Щиро вітаю вас з 75-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світова війна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу.

Ми зажди пам’ятаємо про те, як довго Україна була окупована нацистськими вандалами. Окупована, але не зломлена. Загарбана, але не поставлена на коліна.

Мільйони українців 75 років тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день. Нехай зігріває нас всіх незгасле світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни.

З повагою в. о. міського голови                                                                                                         Чуднівської міської ради                                                                                Сергій Костяков