У Чуднівській громаді відбулось покладання квітів з нагоди 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та привітали ветеранів

Дата: 09.05.2020 15:12

Сьогодні, 9 травня, з нагоди 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Чуднівській ОТГ відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків та братських могил за участю представників міської ради, районного керівництва, організації ветеранів та громадськості.

В Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів до обеліску Слави. У заході взяли участь в. о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, голова районної ради Павло Домашенко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Рудик, керівництво районної організації ветеранів Людмила Чумак та Микола Шваб.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв Другої світової війни  і нинішніх борців за свободу та незалежність нашої держави.

У Чуднівській міській бібліотеці підготовлено виставку друкованих видань, присвячених історичним подіям Другої світової війни.

У церквах громади пройшли молебні за мир в Україні і панахиди за загиблими та померлими захисниками.

По закінченню заходу в. о. міського голови Сергій Костяков особисто відвідав ветеранів тієї страшної війни. У Чуднівській громаді проживає 2 учасника бойових дій та 1 жертва нацистських переслідувань. Зі словами вдячності і поваги очільник громади подарував квіти та продуктові набори Павлу Івановичу Гуменюку (с. Красногірка), Марії Андріївні Каранюк (с. Будичани) та Павліні Климівні Марцинкевич (м. Чуднів).