Привітання в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з Днем матері

Дата: 10.05.2020 09:20

Дорогі Матері!

Сердечно вітаю вас з найтеплішим та найхвилюючим святом для кожної людини – Днем Матері!

Нашим матерям ми завдячуємо найкращим, що довелося відчути в дитинстві. Ваша ласкава посмішка та щира підтримка зігріває та продовжує допомагати нам на всьому життєвому шляху.

У цей святковий день прийміть слова вдячності та пошани! Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння, любов і турботу! Добра, міцного здоров’я і благополуччя на довгі літа!

З повагою в. о. міського голови

Чуднівської міської ради                                                                            Сергій Костяков